Serdecznie zapraszamy do udziału w wiosennej edycji konkursów!

April 29, 2020

W tym trudnym dla wszystkich czasie, jakim jest potrzeba izolacji i pozostania w domach, pragniemy zachęcić uczniów i rodziców naszej szkoły, którzy kreatywnie chcą spędzać ze sobą czas, do udziału w konkursie pt. „Ja i moja rodzina w czasie kwarantanny oraz nauczania on-line”. Proponujemy wspólną zabawę polegającą na dokumentowaniu czasu spędzonego w domu.

 

Najciekawsze prace, które dotrą do naszej szkoły za pomocą poczty e-mail( na adres wychowawcy klasy), zostaną umieszczone na stronie szkoły. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Wręczymy je wraz ze świadectwem na koniec roku szkolnego.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas, przeznaczony także na wykonanie zadania konkursowego sprawi, że kolejny dzień bez wychodzenia z domu nie będzie nudny i monotonny.

 

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Akcja "Paczka dla Bohatera"

November 10, 2020

Ślubowanie klas pierwszych 2020/2021

November 2, 2020

"Dwujęzyczna siostra, dwujęzyczny brat, w dwujęzycznych barwach mam otwarty świat!"

November 2, 2020

1/1
Please reload

Tags

Please reload

 

Kontakt

+31 616 063 774

Obserwuj

©2018 by Aleksandra Siłuch