Serdecznie zapraszamy do udziału w wiosennej edycji konkursów!

April 29, 2020

W tym trudnym dla wszystkich czasie, jakim jest potrzeba izolacji i pozostania w domach, pragniemy zachęcić uczniów i rodziców naszej szkoły, którzy kreatywnie chcą spędzać ze sobą czas, do udziału w konkursie pt. „Ja i moja rodzina w czasie kwarantanny oraz nauczania on-line”. Proponujemy wspólną zabawę polegającą na dokumentowaniu czasu spędzonego w domu.

 

Najciekawsze prace, które dotrą do naszej szkoły za pomocą poczty e-mail( na adres wychowawcy klasy), zostaną umieszczone na stronie szkoły. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Wręczymy je wraz ze świadectwem na koniec roku szkolnego.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas, przeznaczony także na wykonanie zadania konkursowego sprawi, że kolejny dzień bez wychodzenia z domu nie będzie nudny i monotonny.

 

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Kolejny rok szkolny za nami. Wspomnień nadszedł czas!

June 30, 2020

Informacja dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów.

June 29, 2020

Lato, lato czeka...- kolejny rok szkolny za nami!

June 27, 2020

1/1
Please reload

Tags

Please reload

 

Kontakt

+31 616 063 774

Obserwuj

©2018 by Aleksandra Siłuch