Kontakt

+31 616 063 774

Obserwuj

©2018 by Aleksandra Siłuch

Kartki wielkanocne dla bohaterów

March 17, 2019

W tym roku uczniowie SPK dołączyli do akcji " Kartka wielkanocna dla Bohatera", która została utworzona przez organizację charytatywną "Paczka dla Bohatera".  Jest to akcja społeczna, której zasadniczym celem jest  wsparcie i kultywowanie pamięci wśród dzieci i młodzieży o Polakach walczących o wolność, suwerenność i niepodległość Polski w formacjach Wojska Polskiego. Uczestników podziemnych organziacji ruchu oporu oraz byłych więźniach hitlerowskich obozów koncentracyjnych, sowieckich łagrów i osób represjonowanych przez PRL.  

Jak zawsze nasi uczniowie spisali sie na medal.  Powstały piękne i wzruszające życzenia wielkanocne, które zostaną przekazane Bohaterom. Prezentujemy Państwu wybrane prace naszych uczniów. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom akcji oraz organizatorom!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Our Recent Posts

Trwa Konkurs "Być Polakiem"- czekamy na prace naszych uczniów.

February 17, 2020

Zainspirowani lekturami

February 17, 2020

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już za nami!- podziękowania

January 24, 2020

1/1
Please reload

Tags

Please reload