Hej kolęda, kolęda.....- w SPK w Hadze

W minioną sobotę, 15 grudnia SPK w Hadze od rana tętniło świąteczną atmosferą. Najpierw zawitał do nas niezwykły gość- św. Mikołaj, który obdarował wszystkich uczniów wspaniałymi podarkami ukrytymi w wielkim worku. Przez cały dzień dwie śliczne Śnieżynki roznosiły kartki z bożonarodzeniowymi i noworocznymi życzeniami.

W kantynie Rada Rodziców tradycyjnie zorganizowała cieszącą się ogromnym powodzeniem fantową loterię, kiermasz ozdób oraz smaczny poczęstunek.

Dzień pełen emocji i wrażeń dopełnił nastrojowy koncert pt. „Hej kolęda, kolęda…”, w czasie którego nie zabrakło historii polskich kolęd i ich cudownego, niepowtarzalnego brzmienia. Młodzi, muzykujący artyści naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem śpiewali i grali świąteczne pieśni oraz piosenki, podkreślając w ten sposób rodzinną atmosferę wspólnych spotkań.

Licznie zgromadzeni w oryginalnie udekorowanej szkolnej auli goście, rodzice, nauczyciele i uczniowie mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile pełne radości, zabawy, jak również zadumy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tegorocznej świątecznej imprezy w naszej szkole. Szczególne słowa uznania należą się dzieciom za ich występy, rodzicom za podtrzymywanie polskich tradycji i poświęcany czas oraz nauczycielom za zaangażowanie i jednoczenie Polonii w Królestwie Niderlandów.

Do siego roku!